APTUS – APTOFLEX sirup, ki podpira zdravje in mobilnost sklepov
Predstavljamo vam, sirup ki podpira zdravje in mobilnost sklepov psov in mačk.
APTUS – APTOFLEX sirup vsebuje kombinacijo 4 hondroprotektivnih učinkovin, ki skupaj v idealnem razmerju ohranjajo zdravje sklepnih tkiv. Enostaven za uporabo, primešamo ga hrani.
Prehransko dopolnilo za pse in mačke za zaščito sklepnega hrustanca veterinarske kakovosti!
NOVA kombinacija hondroprotektivnih učinkovin v topni obliki. Sestava APTUS APTOFLEX sirupa temelji na idealnem razmerju tradicionalnih učinkovin, ki podpirajo zdravje hrustanca in vezi. To so glukozaminsulfat, hondroitinsulfat in MSM. Tej visoko učinkoviti kombinaciji sta dodana hialuronska kislina in kolagen.
Hialuronska kislina je poglavitna sestavina sklepne tekočine in omogoča elastičnost, mehkobo in viskoznost hrustanca.
Kolagen je vir strukturnih, zaščitnih in hranilnih aminokislin sklepnega hrustanca.
MSM (metil-sulfonil-metan) je naravni vir organskega žvepla, ki deluje predvsem kot močan antioksidant in podpira antioksidativne sposobnosti organizma.
Hondroitin sulfat je osnovna strukturna komponenta sklepnega hrustanca in ima protivnetne lastnosti.
Glukozamin sulfat je sestavina sklepnih vezi in preprečuje napredovanje osteoartritisa.
APTUS APTOFLEX SIRUP se odmerja v majhnih odmerkih, ki jih enostavno vmešamo v hrano ali z odmernikom apliciramo živali v gobec.
PES
(0-10kg) 2,5 ml
PES
(10-20kg) 5 ml
PES
(20-40kg) 10 ml
PES
(40-60kg) 15 ml
MAČKA
: 2,5-5 ml
SESTAVA na 100 ml:
- hidroliziran kolagen 14000 mg
- MSM 1000 mg
- glukozamin sulfat 800 mg
- hondroitin sulfat 400 mg
- hialuronska kislina 140 mg
- vitamin E120 mg
- vitamin C 100 mg
UPORABA:
- Preventivna uporaba pri velikih in težkih pasmah psov in hitrorastočih mladičih
- Preventiva pri športnih psih
- Pospeševanje obnove sklepnega hrustanca
- Preprečevanje artritisa
- Izboljšanje gibljivosti sklepov
- Po ortopedskih operacijah
- Upočasni nastajanje artroze
ZA NAMEN PREVENTIVE JE PRIPOROČLJIVO
redno uporabljanje APTUS APTOFLEX SIRUPA
vsaj 3 mesece, nato prekinemo za 1 mesec ter ponovimo cikel.
PRI PODPORI ZDRAVLJENJU je priporočljivo doživljenjsko dajanje APTUS APTOFLEX SIRUPA .
NA VOLJO je 500 ml pakiranje, ki zadostuje za 90 dni uporabe za psa težkega 10-20 kg.
NA VOLJO tudi 200 ml pakiranje
Proizvajalec: Orion Pharma, Finska

Več informacij o izdelku dobite na 01/2006666 v podjetju Iris d.o.o. ali pri svojem najbližjem veterinarju.
Sorodni članki
Novice
Deli ta članek na:
Literatura Literatura Literatura

Praktikum za veterinarske tehnike
(7. jul 2025) Učbenik za srednješolsko strokovno izobraževanje - avtorici Nina…Oskrba živali
(1. jun 2025) Učbenik je namenjen veterinarskim tehnikom ter vsem, ki…Laserska terapija v veterinarski medicini: Fotobiomodulacija
(13. maj 2025) Celovit in posodobljen priročnik o klinični uporabi laserjev…Mednarodni dogodki Mednarodni dogodki Mednarodni dogodki

EERVC 2025 v Ljubljani
(13. jun 2025) Letošnji 8. kongres Eastern European Regional Veterinary Conference…AniCura CEE Medicinski Kongres 2025
(11. maj 2025) 6. in 7. junija 2025 AniCura vabi na…World Feline Congress 2025
(9. maj 2025) Vodilni dogodek v veterinarski stroki za izpopolnjevanje na…Nagrade in štipendije Nagrade in štipendije Nagrade in štipendije
